«Рукоділля – поклик душі..» - авторська виставка читачки-майстрині

Іванюх Ольги Василівни.

Шановна читачка, друг Центральної бібліотеки ім Г.Ф. Квітки-Основ`яненка, Іванюх Ольга Василівна з великим задоволенням демонструє свої чарівні твори ручної роботи, зв`язані крючком. Вона вважає, що її захопленню дуже допомогла корисна література з рукоділля, яку вона отримала в нашій бібліотеці, як з старих видань з покроковим навчанням в`язанню, так і з сучасних ілюстрованих видань. А ще багато цікавої інформації вона знайшла в Інтернеті на спеціальних сайтах, присвячених саме цій темі. І вже на цей час Ольга Василівна впевнено може провести для будь-кого зацікавленого (дорослої людини чи дитини) майстер-клас з в`язання спицями чи крючком. Творчість, присутня в створенні речей, виготовлених власними руками, – це завжди запорука позитиву на оточуючих.

/Files/images/Фото0706.jpg

/Files/images/Фото0704.jpg